Doporučujeme:

Zprávy - Bastard Vega

17. 3. 2021, 21:52

Ukázalo se, že YouTube má občas problém s videem ve formátu MP4. I přes několik pokusů a experimentů byla třetí epizoda NZČR vždy po nahrání podstatně tmavší než originál. Kontrast byl znásoben a nešlo s tím nic udělat. Protože se nám to tak nelíbilo, nahráli jsme na YouTube verzi v MPEG2, která je z hlediska barevnosti a kontrastu v pořádku.

12. 3. 2021, 4:40

Již zítra ve 13 hodin bude mít premiéru epizoda z přírodopisného seriálu Nebezpečná zvířata České republiky, která se zabývá klíštětem obecným.

3. 10. 2014, 10:22

Epizody seriálu Bastard Vega jsou od dnešního dne ke shlédnutí také na našem YouTube kanálu. V této chvíli jsou k dispozici první dva díly.

15. 5. 2014, 0:18

Zjistili jsme, že vám stále dlužíme 11. díl seriálu Bastard Vega. Epizoda s názvem Operace šrouby je nyní k dispozici v Ducháček TV.

22. 7. 2008, 12:51

Přestože je červenec, přinášíme vám vánoční epizodu ze seriálu Bastard Vega; tentokrát s podtitulem Pešek Santa Clause. Náš moderní antihrdina se v ní setkává se symbolem amerických Vánoc a nutno říci, že se jejich schůzka rozhodně nenese v pohodové vánoční atmosféře! Stahujte v sekci Download nebo sledujte na Ducháček TV.

28. 10. 2007, 20:08

V sekci download naleznete novou epizodu se seriálu Bastard Vega, která nese podtitul Známé xichty. To je také název televizní talk show, které se Vega v této epizodě zúčastní. Příjemné pokoukání!

25. 4. 2007, 16:41

Bastard Vega se vrací! Na našem webu se brzy objeví epizody, které jste zatím měli možnost vidět pouze při projekci v kině! Dnes zahajujeme populárním "ufonským" dílem s názvem 6th Element, který najdete v sekci download. A brzy přibudou další!

23. 10. 2002, 11:26

Pro příznivce Bastarda Vegy je tu jedna (respektive hned dvě) dobrá zpráva: Jařek Kasal dokončuje střih dvou nových epizod! Z dalších novinek snad stojí za zmínku fakt, že jsme zaslali snímky Psychoanalýza a Scénář na Táborský videofest.

8. 7. 2002, 11:15

V našem seriálu Bastard Vega přibyla opět další epizoda ke stažení - tentokrát má název Pekelná party. Producent seriálu, Jařek Kasal, pracuje neúnavně na dalších dílech. Kromě toho se ve střižně ocitl náš zatím "beznázvový" thriller a také pracujeme na jednom z našich komerčních projektů, takže se rozhodně nenudíme. Chystáme se také na nějaké ty festivaly a soutěže, o kterých vás budeme včas informovat.

7. 6. 2002, 11:04

Na stránce seriálu Bastard Vega si můžete stáhnout další - tentokrát velice aktuální epizodu - Volby 2002. Další díly se připravují. Kromě toho pracujeme hned na několika projektech, o kterých se detailněji zmíníme v brzké době.

2. 6. 2002, 11:04

Jako ochutnávku vám přinášíme dvě fotografie z natáčení epizody seriálu Bastard Vega s názvem Hagenovo zlato 3D.

obrazek galerie obrazek galerie

28. 5. 2002, 11:02

Na webu Bastarda Vegy jsou ke stažení již 3 epizody seriálu a na dalších se aktivně pracuje (v různé fázi výroby je dalších 5 epizod). Kromě toho rozjíždíme další aktivity a projekty - jedním z nich je také příprava natáčení klipu kapely Where.

19. 5. 2002, 11:01

Webové stránky seriálu Bastard Vega jsou konečně v provozu a hned vám na nich nabídneme ke stažení první epizodu s názvem Výkupné!!! Příští měsíc čekejte další pokračování dobrodružství absolutně nekladného antihrdiny Vegy!

Now web site of Bastard Vega series is working. You can download first episode which is called Ransom!!! Come back next month - you should download next episode with absolute non-positive anti-hero Vega!

17. 4. 2002, 10:57

Při natáčení dalšího dílu Bastarda Vegy si Jařek Kasal trochu zariskoval, když se pustil do kaskadérských kousků, v nichž hlavní roli hrála auta. První díl seriálu bude na našem webu co nevidět ke stažení. Zatím vám nabídneme fotografii z natáčení epizody Známé ksichty. Na fotografii je k vidění Jařek Kasal a Martin Hřib.

obrazek galerie

2. 4. 2002, 10:55

Kromě příprav na střih Marihuany neleníme a pracujeme současně na několika projektech. Petr Tomek dokončuje svůj režisérský debut s názvem Návraty (právě se pracuje na hudbě), Martin Hřib pomalu obnovuje své Ulicemi (a překonává celou řadu překážek) a Jařek Kasal velice iniciativně rozjíždí svůj seriál Bastard Vega. Natočeno je v současnosti pět dílů a všechny se teď nacházejí ve střižně v různé fázi rozdělanosti. Epizody seriálu se superhrdinou Bastardem Vegou (hraje Jařek Kasal) vám budeme postupně nabízet ke stažení přímo z našich webových stránek, na jejichž vylepšení se také soustavně pracuje.

Fotografie u této novinky jsou z natáčení epizody seriálu, kde se Bastard Vega setká se samotným Satanem.

obrazek galerie obrazek galerie obrazek galerie

22. 3. 2002, 10:50

Zatímco pokus o znovuobnovení natáčení filmu Martina Hřiba Ulicemi provází neustálé katastrofy (poslední hořkou kapkou je zatím zlomená ruka představitelky hlavní role), v pondělí by mělo proběhnout natáčení již pátého dílu seriálu Bastard Vega. Všechny předchozí díly jsou ve fázi postprodukce a vzhledem k drobnému zpoždění by se na našich stránkách měl první z nich objevit v průběhu dubna volně ke stažení.

Bulletin
DM 15 let