Doporučujeme:

Info - Hra na vraha

Motto:

Hra na vraha má svá nová pravidla...

Příběh:

Petrova chata nedaleko Železného Brodu se zdála jako ideální místo pro víkendovou pařbu. A tak pětice přátel, vedená právě Petrem, usedla do auta a vyrazila si užívat. Na chatě se ukázalo, že alkoholu je slušná zásoba, takže nebyl důvod otálet a zábava se rozjela plným proudem.

Zatímco všichni popíjeli, Dalibor, kterému všichni říkali Dali, pokukoval po Daně. Bylo to z toho důvodu, že mu stále jasně nedala najevo, jak je to s jejich vztahem. Tak miluje ho k sakru nebo né? Všechny ty občasné něžnosti ho mátly, asi stejně jako Petra, který marně toužil po Iloně. V alkoholu se dá utopit mnohé, ale utajovaná láska Ilony a Milana nemohla zůstat tajná pro vždycky. Zatím ale mohl Petr doufat.

Jak už to během podobných akcí bývá, samotné pití přináší nudu. Snad to byl Dali, kdo přišel s tím nápadem něco si zahrát. A snad to byla náhoda, že se nakonec všichni shodli na hře na vraha. Znáte to, taková ta hra, kdy jeden je jako vrah a ostatní se ho snaží odhalit. Bohužel se ukázalo, že to byl vyloženě špatný nápad. Hra na vraha se stala skutečností.

Data: Natočeno v roce 2001 na digitální kameru Sony DCR-TRV110E. Jazyk: český. Obraz: barevný. Formát obrazu: 16:9. Zvuk: Stereo. Délka: 40:00 minut. Česká Republika. 2001 © Ducháček Movies.

Bulletin
DM 15 let