Doporučujeme:

Info - Projekt AMLoR

PROJEKT AMLoR
(A Momentary Lapse of Reason)

Tento projekt se mi začal rodit v hlavě v roce 1987, kdy jsem poprvé slyšel desku od kapely Pink Floyd – A Momentary Lapse of Reason. Kapelu Pink Floyd jsem do té doby neznal, ale okamžitě mě jejich hudba upoutala a strhla. Aniž bych pořádně rozuměl slovům, ihned se mi v hlavě zjevil vizuální obraz ke každé skladbě. Pocítil jsem nutkání spojit obraz s jejich hudbou…

Od té doby uplynula spousta let a jak šel čas, měnily se obrazy a pocity u jednotlivých skladeb (částečně také pro to, že jsem si přeložil texty). Zároveň se naskytly podmínky k realizaci (do ruky se mi dostává videokamera Sony). A tak v roce 2004 vzniká Sorrow. Další dva roky se z důvodů časově-finančních nic neděje. Až na podzim roku 2006 se pouštíme do natáčení druhé časti s názvem Signs of life. Ta je dokončena v dubnu roku 2007.

Budoucnost projektu je ve hvězdách. Další části jsou náročnější, jak po technické, tak po finanční stránce. Ale pevně věřím, že se vše povede dotáhnout do zdárného konce a vznikne originální filmové ztvárnění celého alba.

Bulletin
DM 15 let