Doporučujeme:

Info - Rock Out

ROCK OUT je hudební talk show, kterou vyrábí společnost Ducháček Movies ve spolupráci s Music City a portálem Jam Stage, na kterém vždy poběží premiéra každého nového dílu. Pořad bude šířen po internetu. Premiéra první dílu byla 19. 10. 2011.

Prvním partnerem pořadu se stal obchod s hudebními nástroji Music City, jehož kamenná prodejna se nachází v Praze 9 – Vysočanech. Music City disponuje kromě rozlehlé prodejní plochy plné kytar, bicích a audiotechniky také svým klubem, jehož součástí je kompletně vybavený sál s vynikajícím zvukem, kde se pořad natáčí. Music City Club se tak stal dalším partnerem pořadu.

Hudební portál Jam Stage se zase stal partnerem, který vždy exklusivně uvede premiérový díl pořadu. Následně se pořad bude šířit internetem virálně, aby se dostal k co největšímu počtu diváků.

ROCK OUT je hudební talk show. Do každého dílu je pozván jeden host – interpret nebo celá kapela, kterého moderátoři podrobí palbě otázek, na které se možná ještě nikdy nikdo nezeptal. V plánu je obsah pořadu rozšiřovat.

Specialitou pořadu  je, že každý z hostů musí na závěr zahrát jednu skladbu naživo. Sál v Music City je pro tyto účely plně vybaven, takže si každý účinkující může být jistý kvalitním zvukem. Pro hosty je to výzva a pro diváky jedinečná příležitost slyšet a vidět svou oblíbenou skladbu v provedení, v jakém ji třeba ještě neslyšeli.

Projekt naleznete na Facebooku: http://www.facebook.com/pages/Rock-Out/181940958543062

Oficiální stránka je: www.rockout.cz

ROCK OUT by ovšem nikdy nevznikl bez dalších partnerů, kteří přispěli finančně. První díly tak vznikly díky těmto společnostem:

Partneři: Music CIty, JamStage, Red Bull, ICNET, SoundYard, Music City Club

Část kamerové techniky zapůjčila společnost Gali 3D.

Přehled dílů a hostů:

Rock Out 1 - kapela Harlej

Rock Out 2 - kapela Debustrol

Rock Out 3 - kapela Rybičky 48

Rock Out 4 - kapela Ektomorf

Rock Out 5 - kapela Traktor

Rock Out 6 - kapela Xindl X

Bulletin
DM 15 let