Doporučujeme:

Info - Hra na vraha, part II

Martin se přestěhoval. Aby si získal nové kamarády, rozhodl se uspořádat víkendovou akci na chatě svých rodičů. Tam pozval pět zcela cizích lidí, které zaujal jeho inzerát. Hlavním bodem programu se totiž měla stát hra na vraha, jejíž obliba tyto mladé lidi spojuje. Pravidla jsou jednoduchá. Jeden hráč si tajně vylosuje postavu vraha, zatímco ostatní jsou jeho potencionálními oběťmi. 

Zábava na celý víkend se ovšem začne měnit na noční můru, když se maskovaný zabiják stará o to, aby se hra hrála podle jeho smrtonosných pravidel.

Jan Novák se vrací v druhém díle vyvražďovačky (slasher hororu), která byla natočena již v roce 2002, ale premiéru má až 10. 7. 2014. 

Příběh volně navazuje na události prvního dílu a přináší do subžánru  některé nové prvky, díky kterým se Hra na vraha, part II stává originálním crossoverem

Data: Natočeno v roce 2002 na digitální kamery Sony DCR-TRV110E. Jazyk: český. Obraz: barevný. Formát obrazu: 16:9. Zvuk: Stereo. Délka: 43:00 minut. Česká Republika. 2014 © Ducháček Movies.

.

Bulletin
DM 15 let