Doporučujeme:

Zprávy - Kill Your Pretty Face

22. 4. 2020, 3:01

V letošním roce slaví naše společnost 20 let existence. Při té příležitosti vyvětráme archiv a vypustíme do světa většinu starších kousků, které doposud nebyly nikde - s výjimkou soutěží a festivalů - dostupné ke shlédnutí. A začínáme pěkně od začátku naším první titulem. KILL YOUR PRETTY FACE je fiktivní dokument o události, která se nikdy nestala. Podívat se na něj můžete na naše YouTube kanále.

Kill Your Pretty Face, Trvalý odkaz, Komentáře: 0

8. 11. 2013, 23:45

Je na čase otevřít archivy! Poprvé online se dostává první snímek Ducháček Movies, fiktivní dokument Kill Your Pretty Face. Naleznete ho v sekci download nebo v Ducháček TV.

Kill Your Pretty Face, Trvalý odkaz, Komentáře: 0

8. 5. 2001, 10:02

Pokud jste viděli Kill Your Pretty Face a není vám něco jasné, můžete se dozvědět více na této stránce, která zachycuje vyšetřování a pátrání po Scythe. Mrkněte se tam rychle, neboť není jisté, jak dlouho tato stránka bude fungovat. Uvádíme to zde hlavně z toho důvodu, že se poslední dobou objevují nová fakta k případu. Mimochodem, nenechte se zmást závěrečným vysvětlením na výše zmíněné webové stránce. Skutečnost byla taková, jak to podává náš dokument. Ono "webové" vysvětlení bylo vymyšleno pod tlakem nervózních čtenářů.

Kill Your Pretty Face, Trvalý odkaz, Komentáře: 0

25. 8. 2000, 9:24

Snímek KILL YOUR PRETTY FACE je již nějakou dobu dokončen a konečně přijde na řadu jeho premiéra (zatím neveřejná). Ta proběhne 31. 8. 2000 na utajeném místě a budou se jí účastnit hlavně tvůrci a spolupracovníci. Takže žádné červené koberce... ale šampaňské bude. Jediným problémem je špatná kvalita výsledného snímku, která byla způsobena převodem z digitálu na analog a zpět na digital, plus následnou kompresí. Z tohoto důvodu (a z důvodu délky snímku - okolo 40. minut) si zatím KYPF uložíme do šuplíku. Možná se s ním ovšem setkáte na některém ze sci-fistických conů v průběhu příštího roku.

Kill Your Pretty Face, Trvalý odkaz, Komentáře: 0

30. 6. 2000, 9:21

Naše první dílko je k dnešnímu dni z 99 % hotové. Finální střih byl proveden, chyby odstraněny a je jen otázkou několika dní, kdy se na světě objeví Video CD a kazeta VHS s tímto dokumentem. Bližší informace najdete na oficiální stránce tohoto dokumentu.

Kill Your Pretty Face, Trvalý odkaz, Komentáře: 0

9. 5. 2000, 9:20

Zdravíme návštěvníky první verze webových stránek společnosti Ducháček Movies. Na těchto stránkách vás chceme seznámit s našimi projekty. Jedná se o výrobu a distribuci audiovizuálních děl, tedy především filmů, seriálů, dokumentů, videoklipů, soundtracků a počítačových her.

V těchto dnech právě pracujeme na dokumentu s názvem KILL YOUR PRETTY FACE, který by měl světlo světa spatřit během jednoho měsíce. Více informací o díle samotném najdete v patřičné sekci těchto stránek.

Kill Your Pretty Face, Trvalý odkaz, Komentáře: 0
Bulletin
DM 15 let