Doporučujeme:

Zprávy - Gorth

25. 6. 2021, 0:37

9. července 2021 vychází na všech klíčových streamovacích hudebních platformách soundtrack k muzikálu Gorth. Hudební složka filmového muzikálu si tak tento rok odbude svou celosvětovou premiéru. 

18. 1. 2016, 22:22

Přestože jsme na 24. Internationaler Musik-Videoclip - Wettbewerb 2015 s klipem Lásku dát (z muzikálu Gorth) neuspěli, obdrželi jsme pěkný účastnický diplom, o který se s vámi musíme podělit.

obrazek galerie

13. 1. 2011, 21:09

Dosavadní prodejnost muzikálu Gorth je něco přes 1.030 kusů - přičemž čísla z prodeje na Slovensku, který začal toto pondělí, ještě neznáme. Pokud jste AVCD s filmem a soundtrackem na stáncích propásli, můžete si ho pořídit na www.duchshop.com.

22. 12. 2010, 0:15

Na facebookových stránkách muzikálu Gorth proběhla soutěž o AVCD s filmem. Vítězkou se stala Denisa Křížková, které gratulujeme!

10. 12. 2010, 11:51

Právě dnes můžete na stáncích, prodejnách tisku a dalších vybraných obchodech objevit muzikál GORTH na AVCD. Cena: 49 Kč. Pokud si film + soundtrack zakoupíte, přejeme vám příjemný poslech!

4. 12. 2010, 11:20

Dárek k 10. narozeninám! K našemu kulatému výročí nám vydavatelství IFA MUSIC dalo pěkný dárek, který snad potěší i vás. 10. 12. 2010 vychází na formátu AVCD muzikál Gorth. Seženete ho u každého dobrého prodejce tisku a ve vybraných obchodech. Samozřejmě také na www.duchshop.com.

Co to je formát AVCD? Kombinace videa a audia na jednom médiu. Film je uložen ve formátu VCD (Video CD - MPEG1) v úvodu CD, po filmu následují písničky z muzikálu v klasickém audio CD formátu. V praxi to znamená, že po vložení do DVD přehrávače (tento formát podporuje 90 % současných přehrávačů) se vám spustí film, po něm pak následuje hudba. Po vložení do CD přehrávače uslyšíte v prvních dvou stopách ticho, takže je nutné přeskočit na track číslo 3, kde začíná soundtrack. A v počítači si budete moci vybrat, zda si přehrajete video nebo audio.

obrazek galerie

10. 11. 2010, 2:35

Gorth má od dnešního dne svoji stránku na Facebooku. Naleznete ji zde.

17. 10. 2010, 20:37

Gorth coby reprezentant původních českých muzikálů porevoluční éry? Pokud nechápete, můžete si pustit toto video, ve kterém se písnička Lásku dát objevuje po boku skladeb jako Holky z naší školky. Pořád ještě nechápe? Pak si to pusťte.

28. 7. 2010, 12:06

S notným zpožděním jsme objevili zpravodajství Amatfilmu, ve kterém se mluví o muzikálu Gorth a je zde k vidění trailer k filmu. Zpravodajství naleznete zde a část o Gorthovi začíná v 11 minutě a 30 vteřině. Děkujeme!

17. 3. 2010, 15:25

Skladbu Lásku dát z muzikálu Gorth si konečně můžete poslechnout i v rádiu! Prozatím první rádiovou stanicí, na které ji můžete slyšet, je rádio Egrensis. Písnička bude v tomto týdnu nasazena do pořadu ČS Hodinka, který běží každý všední den od 10 do 11 hodin. Pokud by si skladbu posluchači oblíbili, mohla by být nasazena i do běžného vysílání. "Je to povedená skladba a myslím si, že by mohla být i oblíbená, uvidíme...," napsal nám moderátor rádia Egrensis Milan Palenčár. Budeme si držet palce a děkujeme za vaši podporu! Rádio Egrensis lze poslouchat i on-line.

1. 2. 2010, 13:19

Pokud se vám líbí skladba Lásku dát z muzikálu Gorth, pomožte nám protlačit ji do rádií. Volejte a pište svým oblíbeným stanicím a chtějte písničku Lásku dát (zpěv: Pavel Žďárek a Veronika Čechová) zahrát. Váš zájem možná pomůže k tomu, aby se skladba dostala do rádiového vysílání. Děkujeme za podporu!

20. 1. 2010, 9:52

Pokud jste měli možnost vidět náš muzikál Gorth, budeme moc rádi, pokud ho ohodnotíte na stránkách The Internet Movie Databaze.

15. 11. 2009, 23:01

I negativní kritika stojí za pozornost, a tak si můžete přečíst názor p. J. Jelínka na muzikál Gorth. Pan Jelínek byl porotcem v Krajské soutěži 2009, kde se Gorth umístil na 2. místě. Zde je jeho názor, který najdete v plném rozsahu zde.

"Pan Žďárek přesně neví, co chce. Jeho "GORTH" měl být hraný, navíc muzikál. Jenže hraní v něm moc nebylo, což je chyba režie. Herci se pohybovali minimálně a prkenně. Kamera sice ušla, ale chyběl jí pohyb. A střih? Skoro žádný. I když na závěr titulky jak u velkofilmu, nepostřehl jsem, že by bylo zapotřebí zdůrazňovat práci kostymérů či dalších pomocných prací. Snaha napodobit všelijaké ty "...many", ať už jsou super..., hyper..., spider... či jinak, je zbytečná, protože ji nelze dosáhnout! Lze učinit dobrou parodii. Ale nic víc. "Gorth" měl být muzikálem. Stačí si některý dobrý muzikál pustit a vnímat. Kamera musí být adekvátním parnerem muziky, zpěvu a akce. Jinak nelze. Postrádal jsem jediný hudební nápad, i když hudba byla snaživá a zpěváci se snažili. Ale byla to muzika nudná a jednotvárná. Napsat dobrý muzikál je dřina.

I když jde o unikátní žánr, měla by psychologie postav a jejich činů být aspoň trochu pochopitelná. Ale u tohoto snímku bylo komické, jak se po nic neříkající "akci" hlavní hrdinka smrtelně vážně zamiluje a hlavní hrdina obětuje svou nadpozemskou moc lásce, která se jaksi nikde neobjevila... Pan Žďárek je předvádivý typ. Ale bylo by lepší, kdyby daleko víc přemýšlel o řemesle, hlavně o režii a střihu. Nestačí jen pózování a malování na obličej. A také by si měl všímat, že černý kostým na černém pozadí jaksi není moc k vidění..."

24. 9. 2009, 10:36

Velmi nás potěšila zpráva, že se muzikál Gorth dostal na Brněnskou šestnáctku. Díky své délce sice "jen" do nesoutěžní sekce, ale i tak to vnímáme jako značný úspěch. Pokud se na festival do Brna chystáte, nenechte si ujít projekci Gortha v pátek 16. 10. 2009 v mimosoutěžní sekci kolem 20 hodiny.

19. 9. 2009, 0:10

Včera byl na stránkách on-line deníku Super.cz zvěřejněn videoklip k písni Lásku dát z muzikálu Gorth, který je ke stažení i na našich stránkách. Velice nás potěšily reakce návštěvníků deníku, kteří se ke klipu vyjádřili v diskuzi pod článkem. Za všechny pochvaly a veškerou kritiku děkujeme a z doposud přidaných příspěvků několik vybíráme:

"neni to spatny, ale zase zadnej zazrak...pisnicka docela pekna, pan zpiva dobre, jen pani se mi zda, ze na tu pisnicku nema hlas...hodne stesti"

"je to moc hezké nic uřvaného má to šmrnc jen tak dál - ráda bych to slyšela a viděla celé"

"Říci jen "i snaha se cení" mi přijde dost málo, vzhledem k tomu, že oba měli hlas kvalitativně srovnatelný s mnoha hvězdami českého pěveckého show-businessu.Respektuji Váš osobní názor, ale jelikož jsou opravdu dobří,je fajn jim to dát jasně najevo."

"Píseň je příjemná,líbí se mi zpěv toho chlapce,ale ta holčina..sice zpívá čistě,ale tak nějak moc dětsky a kňouravě,ale jinak dobrý,zajímal by mě zbytek:-)"

"Tak mě se to moc líbí..ten kluk je fakt sympaták se zajímavým hlasem..slečna má pěkný jemný hlásek..taky bych stála o to vidět to celé..super.."

"Ta ukázka se mi líbila.Jako od profíků."

"Proč ne?Ukázka super myslím že si klidně zadá s muzikály české scény.Dejme možnost rozvoje i amatérským muzikálům,tím více že je to jejich iniciativa a navíc dobrá.Dávám za jedna s hvězdičkou."

"Tak za tuhle písničku by se nemusel stydět ani Drákula. Nádhera. Hrozně chytlavá melodie a tocela hezkej text. Video super."

14. 9. 2009, 17:13

Od dnešního dne si z našich stránek (a nejenom z nich) můžete stáhnout videoklip ke skladbě Lásku dát, která zazněla v muzikálu Gorth. Videoklip je složen ze záběrů z filmu, zpívá Pavel Žďárek a Veronika Čechová.

1. 7. 2009, 13:56

Muzikál Gorth získal Čestné uznání v kategorii Hraný film na celostátní soutěži Český videosalon 2009. Děkujeme!

11. 6. 2009, 16:26

Muzikál Gorth, který postoupil do celostátního finále soutěže Český videosalon 2009, můžete v rámci programu vidět v pátek 19. 6. v bloku od 11:00 do 12:00 h. v Roškotově divadle v Ústí nad Orlicí.

14. 5. 2009, 11:19

V rámci festivalu MiniFilmFest 2009, který proběhne tuto sobotu 16. 5. na Hradčanském náměstí, se Gorth se dostal do tzv. Malého finále, ve kterém bude mezi filmy vybírat porota (zatímco ve Velkém finále hlasují návštěvníci festivalu). Malé finále probíhá v Konírně od 17:30 h. V porotě zasednou mj. Jakub Štáfek, Pavel Novotný nebo finalistky Miss Agro.

26. 4. 2009, 23:22

Gorth v krajském kole Českého videosalonu 2009 zaujal porotu a umístil se na 2. místě v kategorii hraných filmů. Tím si zajistil postup do národního finále!

24. 4. 2009, 23:01

Muzikál Gorth můžete vidět zítra v rámci krajského kola Českého videosalonu 2009. Pražské krajské kolo se koná zítra 25. 4. 2009 od 10 h. v kině MAT na Karlově náměstí. Gorth přijde na řadu v závěru druhého bloku, který je naplánován od 11:40 do 13:00 h.

27. 3. 2009, 0:41

Muzikál Gorth prošel prvním kolem a byl vybrán pro promítání na festivalu Slan-fest 2009. Festival se koná 4. dubna od 14:00 hodin v aule gymnásia V. B.  Třebízského ve Slaném. Pokud můžete, přijďte nás podpořit!

24. 3. 2009, 16:36

Dnes jsme přidali na stránky druhý, dvouminutový trailer k muzikálu Gorth. Stáhnout ho můžete v sekci Download, shlédnout v Ducháček TV.

24. 2. 2009, 11:03

Na serveru www.musicalnet.cz, který se zabývá muzikálovým děním v naší zemi, vyšla recenze na muzikál Gorth. Zde si ji můžete vychutnat i s obrázky. Pro jistotu si její text dovolujeme uveřejnit i na tomto místě:

Gorth, mystický filmový muzikál

autor: Michal Škvor

Gorth je bytost stojící mimo náš svět a čas, která je blíže neznámými mocnými jiného světa vyslána jednou za sto let na naši planetu, aby zde během noci našla člověka, kterému splní jakékoliv přání. Zatím Gorth vyvoleného vždy našel, ale tentokrát se připlete k přepadení Zuzky, majitelky baru, kterou mimoděk zachrání. Tím zasáhne do děje ve městě, jenž ovládá gang, který volá po pomstě. Všechny tyto komplikace směřují k tomu, že Gorth bude mít co dělat, aby svou misi i tentokrát splnil.

Když jsem dostal pozvánku na premiéru filmového muzikálu Gorth, byl jsem zvědav, jak bude vypadat další český filmový muzikál - od doby Rebelů (2001), Krysaře (2003) a Kvasky (2006) jsem žádný nezaznamenal. A tak jsem se 22.1. vypravil do kina Atlas, kde proběhla premiéra.

První věc, která mnohé může překvapit je hudba. Ta totiž přechází z jednoho motivu do dalšího, a je přítomna i v podkresu scén, kde se zrovna nehovoří.

Hlavní osobou celého 35 minutového muzikálu je Pavel Žďárek, který vše produkoval, napsal si hudbu, kterou také otextoval, převedl vše do scénáře, zrežíroval a zároveň si zahrál hlavní roli Gortha. Film vznikal od roku 2004, natáčení proběhlo v květnu 2006 a neobešlo se bez problémů. Původní představitelka hlavní role Veronka Čechová odřekla, narychlo se tedy hledala náhrada. Našla se. Přímo ve štábu - hlavní ženskou postavou se stala Zuzana Špirochová, do té doby kostymérka filmu. Její role je zajímavá také tím, že jako jediná má svůj part předdzpívaný, ostatní totiž museli svůj part nazpívat i zahrát.

Od roku 2006 do roku 2008 probíhaly postprodukční práce - střih, mix hudby, vytváření digitálnách efektů a další práce.

Natáčelo se v opuštěné teplárně Běchovice, Kralupech nad Vltavou, Kladně a v Radotíně. Film vznikl za čtyři noci a tím se dá přirovnat k muzikálu Krysař, který byl natočen během 24 hodin.

Výsledek působí uceleně, kamera je vedena zkušeně, i když v některých místech je zbytečně rozkývaná. V některých částech filmu bych očekával jinou skladbu a četnost střihů. Speciální efekty jsou udělány velmi dobře, působí profesionálně a jsou zde použity velmi vhodně a v malé míře, což je velmi chvályhodné.

Na hercích je možno rozpoznat, že nejsou profesionály, ale to nijak nesnižuje jejich výkon, spíše naopak - své role nehrají, ale prožívají. Pěvecká část je překvapivě dobrá a čistá. Písně střídají několik žánrů a každý z nich vhodně vyjadřuje danou náladu. Netradiční je i postup vzniku: vytvořená kostra příběhu, hudba napsaná na míru a k ní vytvořený obraz. Většinou se totiž na hotový příběh vybírá a upravuje hudba. Námět i prostředí jsou vybrány dobře, zapadají do celkové koncepce filmu.

Podle slov Pavla Žďárka filmový muzikál Gorth zamíří na různé festivaly, a bude se snažit dostat i k dalším diváků prostřednictví televize a kina. My vám zde přinášíme alespoň ukázku.

16. 2. 2009, 20:57

V Galerii naleznete fotografie z premiérového večera muzikálu Gorth.

obrazek galerie obrazek galerie

29. 1. 2009, 16:19

V Galerii naleznete hned několik fotografií z muzikálu Gorth, který měl úspěšnou premiéru minulý týden. Brzy zde také naleznete video a fotografie z premiéry.

obrazek galerie obrazek galerie

10. 1. 2009, 14:21

Premiéra muzikálu Gorth proběhne 22. ledna 2009 v Praze. Po projekci muzikálu bude následovat jediné kino-promítání kompletní verze filmu Strážce legendy.

21. 11. 2008, 14:40

Premiéra muzikálu Gorth se blíží a na našich stránkách se objevují další a další materiály k tomuto filmu. V sekci Download si nyní můžete stáhnout první wallpapery (na počítač i mobil). A další budou přibývat!

obrazek galerie

3. 11. 2008, 22:02

Vzhledem k blížící se prosincové premiéře muzikálu Gorth vám nyní v Downloadech a Ducháček TV nabízíme první upoutávku k filmu!

22. 10. 2007, 16:16

Po téměř roční přestávce způsobené celkovou vytížeností znovu započaly postprodukční práce na muzikálu Gorth. Pokud vše půjde, jak má, bude muzikál uveden na jaře roku 2008.

24. 5. 2007, 12:15

Muzikálu Gorth chybí k dokončení jen finalizace speciálních efektů a několik málo postprodukčních prací, nicméně díky probíhajícímu natáčení Strážce legendy bude hotový muzikál k vidění nejdříve po prázdninách. O datu premiéry vás budeme včas informovat.

22. 2. 2007, 1:42

Včera započala předposlední fáze prací na muzikálu Gorth, a sice střih filmu samotného. Následovat budou práce na digitálních efektech. Dokončení filmu je plánováno na duben, premiéra je prozatím určena na druhou polovinu května 2007.

24. 12. 2006, 13:29

Společnost Ducháček Movies vám přeje krásné a klidné Vánoce a také úspěšný vstup do roku 2007! V tomto roce pro vás mimo jiné připravujeme premiéru muzikálu Gorth, a jako ochutnávku přinášíme dvě fotografie z průběhu natáčení.

obrazek galerie obrazek galerie

20. 12. 2006, 22:00

Přinášíme vám fotografii, na které vidíte Zuzanu Špirochovou (vpravo) a Christinu Aguileru. Fotografie byla pořízena před pražským koncertem populární zpěvačky. Jak jsme vás již informovali, Zuzka předávala Christině šaty, které navrhla a vyrobila, jako dar k jejím 26. narozeninám.

obrazek galerie

16. 12. 2006, 0:49

Christina Aguilera dostane před svým nedělním koncertem v Praze šaty navržené a ušité Zuzanou Špirochovou, která vytvořila hlavní roli v muzikálu Gorth a navrhla a vytvořila pro film také kostýmy. Předání šatů Zuzce umožnil deník Metro díky své soutěži o "nejoriginálnější dárek pro Aguileru k (dvacátým šestým) narozeninám", kterou vyhrála.

8. 11. 2006, 14:45

Minulý týden byl ve studiu dokončen závěrečný mix a mastering jednotlivých skladeb muzikálu Gorth. Nyní se chystáme na postprodukční práce u obrazu. Premiéra je ale z důvodu celkového zpoždění odložena na leden nebo únor příštího roku.

12. 10. 2006, 16:18

V sekci download můžete od dnešního dne najít film o muzikálu Gorth, který vytvořil Petr "Čáryfuk" Tomek. Video je v Quicktimovském formátu *.mov a má necelých 10 MB. Tomu také odpovídá nízké rozlišení a ostrost obrazu. Každopádně je dokument v dostatečné kvalitě, abyste si udělali představu o natáčení prvního českého nezávislého muzikálu, který bude mít premiéru v období Vánoc.

Shlédnutím filmu "Vše co vím o Gorthovi" učiníte první krok do mystického světa bytosti Gorth, která přichází na Zemi jen jednou za sto let...

3. 8. 2006, 17:09

V srpnovém čísle časopisu Ikarie, který právě vyšel, najdete dvoustránkový článek o natáčení muzikálu Gorth a několik exklusivních fotografií.

16. 7. 2006, 22:21

Petr "Čáryfuk" Tomek dokončil film o filmu Gorth. Zhruba desetiminutový dokument bude součástí DVD s filmem Gorth, nicméně návštěvníci těchto stránek si ho budou moci stáhnout již od září tohoto roku!

Petr je zároveň autorem článku, který vyšel v třetím letošním čísle časopisu Underfilm News, jenž si můžete stáhnout zde. V každém případě vám pro přiblížení atmosféry natáčení článek přetiskujeme:

Všechno co vím o Gorthovi

Každých sto let přichází na náš svět bytost jménem Gorth, která hledá jednoho konkrétního člověka, jemuž splní jedno přání. Gorth má na splnění své mise pouze jednu noc. Přesto zatím nikdy nezklamal a vždy tu správnou osobu našel…

Přibližně s touto informací, kterou si ovšem každý může přečíst na stránkách www.duchacek.com, jsem byl přizván na natáčení filmu Gorth. Vyjímečně po mě nebyly požadovány žádné herecké pseudovýkony, ale natočení FoF neboli „filmu o filmu„. Prý nebudu potřebovat nic, kamera pro tento účel už je na místě a materiálu je taky dost.

Značně lehkomyslně naladěn jsem tedy k večeru 14. května 2006 čekal na okraji Prahy před Mekáčem u metra Černý most. S třičtvrtěhodinovým zpožděním se přiřítil Pavel Žďárek v něčem, co vypadalo jako kříženec auta a tanku. Ani si nevšiml, že mu za to zpoždění zase nadávám a vyrazili jsme. Tedy nejdřív jsme vyrazili po Praze sesbírat lidi a taky všechno, co ještě bylo potřeba. Sotva jsme někde zastavili, začala Zuzka malovat Pavlovi na hlavu takový klikihák, což všechny kolemjdoucí děsně zajímalo. Když jsme konečně dorazili do Běchovic na místo natáčení, začínalo se už pozvolna stmívat a taky trochu pršelo. Aha, zapomněl jsem se zmínit o tom, že Pavel je specialista na noční natáčení a natáčení při co nejstrašnějších světelých podmínkách vůbec.

Nicméně lokace byla vybraná výborně – rozpadající se tovární hala s visícími kabely, požárními hadicemi a vlajícími chomáči skelné vaty. Prostě místo, kde byste nechtěli strávit dovolenou a kam asi nikoho nepozvete na rande. Plejbek spustil, herci zaujali místa. Písničky byly všechny originál „made in Pavel Žďárek„ a některým musím přiznat, že byly dost chytlavé. Za chvíli si je broukali i zarytí odpůrci muzikálů. Byl čas, abych se začal věnovat natáčení. Dostal jsem k tomuto účelu D8 kameru a několik kazet. Kdo jste s některou D8 zkoušeli točit, víte, že v podstatě všechny jsou háklivé na nedostatek světla. A tady se vyskytovalo světlo už jen ve dvou stupních – moc nebo nic. Tam, kde bylo světla akorát, se většinou odehrával děj. Musel jsem se proplétat mezi štábem a přitom pokud možno nepřekážet kameramanovi a hlavně nevrhat stín. Představa, že bych si mohl někam postavit stativ byla úplně směšná. Na jednu stranu to nebylo tak špatné. Šum kamery a záblesky světel vytvářely představu, že se tu děje něco ilegálního. Vynucený neustálý pohyb kamery zase připomínal nějakou undergroundovou záležitost. Ovšem někdy je toho příliš. Třeba když pro šum už v hledáčku nepoznáte obličej. Začínal jsem zvolna závidět Radkovi Císařovi, protože jemu herci svoje výstupy opakovali. Já jako lovec záběrů jsem to prostě buď stihl nebo nestihl. Pak se začalo ochlazovat. Teplota to po nočních přeháňkách brala strmě dolů. Jen tak v sandálech a mikině jsem začínal zvolna tuhnout. A nebyl jsem jediný. Přežít do rána tuhle noc bylo opravdu těžké.

Čekal jsem, že další noc už naše řady různě prořídnou následkem nachlazení, ale k mému překvapení se tak nestalo. K večeru jsme se zase sešli a dokonce v hojnějším počtu. Dle Murphyho zákonů jsme byli na druhou noc připraveni, Michal Cerman dokonce přinesl tekutý svetr, ale bylo hezky a poměrně teplo. Jedninou nástrahou se tak stala únava, se kterou jsme ale už počítali. Vlastně, zapomněl jsem na tu skelnou vatu. Tomu, kdo tenhle materiál vymyslel, bych chtěl vyslovit důtku před nastoupeným filmovým štábem.

Jinak jsem se ale bavil dobře a myslím, že i všichni ostatní. Natáčení tím splňovalo jednu z definic amatérskho filmu: „Amatérský film znamená, že jeden člověk s kamerou přesvědčí spoustu lidí, aby dělali zdarma to, co by jinak neudělali ani za peníze.„

I když k označení amatérský film by měl asi Pavel výhrady.

Nevím, jestli bude Gorth dobrý film, ale když jsem zase viděl ten elán a tu drzost pustit se do takového veledíla, říkal jsem si, že přinejmenším za tohle to stojí.

Petr Tomek 19.6. 2006

24. 5. 2006, 13:18

V neděli proběhl poslední natáčecí den muzikálu Gorth. V plánu jsou jen dotáčky některých scén. Jako první ochutnávku vám nabízíme dvě fotografie z natáčení scény v sídle gangu, které probíhalo před týdnem.

obrazek galerie obrazek galerie

16. 5. 2006, 21:46

Od 11. 5. do ranních hodin 16. 5. probíhalo hektické noční natáčení muzikálu Gorth v lokacích v Praze v Běchovicích, na Kladně a v Kralupech nad Vltavou. Natáčení posledního obrazu a několika chybějících záběrů proběhne během následujících deseti dnů.

Na poslední chvíli došlo k několikerému přeobsazení hlavní ženské role. Tu nakonec získala Zuzana Špirochová, která se také postarala o všechny kostýmy k filmu.

9. 5. 2006, 22:33

Přestože bylo nutné provést na poslední chvíli zásadní změnu v obsazení, bude se muzikál Gorth natáčet již tento víkend! O jakou změnu šlo, vás budeme informovat v příštím týdnu.

4. 5. 2006, 0:49

Zapůjčení lokací máme již domluveno, takže v polovině května proběhne hlavní část natáčení muzikálu Gorth, a sice na Praze 9. Pokud má někdo z vás zájem natáčení se zúčastnit - ať již jako herec v komparzu nebo posila pro štáb - neváhejte se ozvat!

20. 4. 2006, 16:42

Konečně se nám snad podařilo objevit lokace, kde bude moci proběhnout natáčení muzikálu Gorth. Pokud vše půjde podle plánu, mělo by se natáčet začátkem května.

13. 4. 2006, 21:33

Nahrávání zpěvů ve studiu pro muzikál Gorth se celkem podařilo. Nazpívány jsou všechny hlavní party, dodělávat bude nutné sbory. Tento víkend se mělo začít natáčet, ale kvůli problémům s výběrem lokací se natáčení posouvá a tento víkend se rozhodne na kdy.

29. 3. 2006, 1:25

Muzikál Gorth již zná své obsazení. V hlavních rolích se objeví Pavel Žďárek a Veronika Čechová. V dalších rolích pak Ota Klodner, Patrik Podroužek nebo Michal Cerman. Kompletní hereckou sestavu vám brzy představíme na Gorthovských stránkách. Za kamerou budou stát Jan Strnad ml. a Radek Císař. Kostýmy připravuje Zuzana Špirochová. Scénář a režie: Pavel Žďárek.

Tento víkend pak proběhne v nahrávacím studiu natáčení zpěvů.

15. 1. 2006, 20:46

Závěr loňského roku byl poněkud hektický, takže jsme vám ani nepopřáli vše NEJ do nového roku, což nyní se zpožděním činíme. Pokud se nám bude dařit realizovat všechny naše letošní plány, mohl by to být velice zajímavý rok pro Ducháček Movies. Prozatím prozradím, že v únoru začínáme s natáčením muzikálu Gorth, jenž pro nás bude velkou zkouškou. O jeho průběhu vás budeme samozřejmě informovat. V této chvíli je na světě kompletní scénář, hudba a texty. Hudba je dokonce z větší části již nahraná, takže v únoru začneme obsazováním rolí a nahráváním zpěvových partů. Pokud umíte zpívat a máte chuť se natáčení zúčastnit, neváhejte a ozvěte se nám!

Bulletin
DM 15 let