Doporučujeme:

Zprávy - Válečník bez srdce

3. 1. 2007, 22:08

Do galerie filmu Válečník bez srdce jsme přidali několik fotografií. Další fotografie a dokonce film samotný v plnohodnotné 3D verzi naleznete na oficiální stránce filmu.

Válečník bez srdce, Trvalý odkaz, Komentáře: 0

15. 10. 2003, 11:48

Sobotní natáčení, zdá se, nebylo ještě poslední, přestože se v dolech na berounsku natočily celkem vydařené záběry finálního souboje. Níže zveřejněná fotografie ovšem pochází z natáčení předchozího.

obrazek galerie
Válečník bez srdce, Trvalý odkaz, Komentáře: 0

11. 10. 2003, 11:47

Zítra proběhne patrně poslední natáčecí den fantasy pohádky Válečník bez srdce. Natáčet se bude v podzemí a našeho hlavního hrdinu čeká setkání s temným čarodějem a jeho osobním strážcem.

Válečník bez srdce, Trvalý odkaz, Komentáře: 0

16. 9. 2003, 11:46

V režii Jařka Kasala vzniká fantasy pohádka Válečník bez srdce. První tři natáčecí dny jsou za námi. Tento víkend se natáčelo na hradě nedaleko Mělníka, kde např. vznikly záběry ze souboje hlavního hrdiny s drakem. Víkend před tím se natáčelo na hradě Okoř.

Zajímavý je bezpochyby fakt, že celý film je natáčen 3D technologií, jakou byl natočen např. Bastard Vega: Hagenovo zlato. V praxi to znamená, že je docíleno stejného efektu prostorovosti jako při sledování 3D filmů v kině Imax. Pro naši příští projekci (jaro příštího roku) se pokusíme připravit promítání našich 3D filmů konečně v plnohodnotné prostorové verzi (letos bylo Hagenovo zlato uváděno na projekcích v konvertované 2D verzi).

Fotografie pod touto zprávou je z druhého dne natáčení. Zcela vlevo je režisér Jařek Kasal, který ve filmu vytvořil také hlavní roli. V roli princezny se objeví Gabriela Vlčková.

obrazek galerie
Válečník bez srdce, Trvalý odkaz, Komentáře: 0
Bulletin
DM 15 let